Epo kjo është e tepërt – Genta e Big Brother i tregon të gjitha, publikon fotot e videot intime nga hoteli: Para një q**je të egër

Me petale trëndafili, gjoksin jashtë, mesa duket Genta ka kaluar disa momente shumë pasionante! Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave. Por edhe pas shumë vitesh, Genga vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Dikur ia publikoi i dashuri, tani ajo se ka problem t’i publikojë vetë. Së fundmi Genta ka ndjarë me ndjekësit e saj një video mjaft tunduese ku shfaqet me robdeshamber të bardhëdhe tregon një pjesë të gjoksit. Nuk kanë munguar komentet e shumta në fotot e publikuara, ndërkohë që një fans i shkruan: pas një q***e të egër dhe pikërisht këtij komenti Genta i ka kthyer përgjigje, duke i thënë “para” dhe jo pas. Shikoni pamjet e zjarrta në foton poshtë.

Post Author: inf