K*rva, shkoni q*huni. Nuk është puçër, është nishan – Trejsi Sejdini del nga kontrolli !

Ajo është e njohur si “gangsterja e Elbasanit” dhe shpesh bëhet mjaft e komentuar në mediat sociale. Bëhet fjalë për bukuroshen Trejsi Sejdini, e cila është “arratisur” drejt Dubati ku mesa duket po kalon goxha kohë cilësore, por nuk e dimë se në shoqërinë e kujt është. Mirëpo, vajzën seksi nga Elbasani e kanë nxehur fansat e saj, dhe për këtë ajo ka shpërthyer në rrjetet sociale. Ajo është indinjuar nga fakti se disa persona, nishashin e saj e kanë quajtur puçërr. Ndaj, me anë të një Insta Story, ajo i sqaron: K*rva, shkoni q*huni. Nuk është puçër, është nishan” Hapeni lidhjen poshtë dhe automatikisht ju hapet fotoja komplet lakuriq e saj…

Post Author: inf