Ritën e vën në siklet – E detyrojnë të tregoj fotot personale në telefon !

Rita Ora do të jetë fytyra e revistës “Style”, që del në treg të dielen. Përveç imazheve që ka realizuar për këtë revistë, Rita ka dhënë edhe intervistë si dhe ka qenë pjesë e një loje. Ajo është ‘detyruar’ të tregojë fotografitë personale në “Camera Roll”, këtë gjë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale. Këngëtarja rrëfen se ishte e sikletshme të jesh pjesë e një loje të tillë, por megjithatë ia doli mbanë. Kujtojmë që më 11 maj do të publikohet projekti i ri i saj në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX. Për t’i parë fotot e zjarrta dhe detajet klikoni mbi foton poshtë dhe shikoni…

Post Author: inf