Bossi me X5 përplas disa persona dhe përfudon në lavazh – çmenduria ka ndodhur në Tiranë ! VIDEO

Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në zonën e Laprakës në kryeqytet. Dy makina janë përplasur në mënyrë të frikshme dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona. Sipas informacioneve, bëhet me dije se drejtuesi i një automjeti tip “BMW X5” ka humbur kontrollin pasi ka qenë duke udhëtuat me shpejtësi tej normave të lejuara duke u përplasur kështu me një tjetër mjet e më pas me kalimtarët. Mjeti ka devijuar nga rruga dhe ka përfunduar në një lavazh. Sipas burimeve, 3 prej të plagosurve janë dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë. Kliko mbi foton poshtë dhe shiko VIDEON ↓

Post Author: inf