E mohuan shtatzaninë – Orinda i bën surprizën e jetës live Turit i cili shpërtheu në lott…

U përfol gjatë javës që po lëmë pas për shtatzëninë e Orinda Hutës, e cila prej një viti ka lidhur kurorë më Turjan Hyskën. Fillimisht të dy e mohuan, Turi u shpreh edhe i indinjuar për këtë lajm aspak të vërtetë, por ja që nuk e mbajtën dot të fshehtë. Mbrëmjen e djeshme, tek “Dua të të bëj të lumtur”, Turi u surprizua nga familjarët e tij dhe Orinda, e cila u shfaq në emision me barkun e rrumbullakosur, duke mos e fshehur dot shtatzëninë. E ëma e përloti të riu përmes një letre tepër emocionuese, ndërsa bashkëshortja e tij e emocionoi edhe më tej teksa i tha se ai ishte i vetmi person me të cilin ajo do të donte të vallëzonte. Orinda u shpreh: Të dua shumë. Bashkë kemi vallëzuar dhe do të vallëzojmë gjatë gjithë jetës, sepse unë dua të vallëzoj vetëm me ty”. Të dy vallëzuan nën ritmet e një kënge romantike. Hapeni foton dhe automatikisht ju shfaqen pamjet e mrrekullueshme.

Post Author: inf