Ibrahimoviç tallet me yllin e Barcelonës: Mes meje dhe Messit nuk ka dallim – Të dy do e shikojm finalen e Championsit në TV

Zlatan Ibrahimoviç pas ndeshjes së mbrëmshme është tallur keq me Lionel Messin. Gazetari i “Fox Sport” ia parashtroi një pyetje sulmuesit suedez, se “Cili është dallimi mes Ibra-s dhe Messit”? Në formë shakaje, sulmuesi suedez iu përgjigj: “Tani, nuk ka shumë dallim. Që të dy do ta shkojmë finalen e Ligës së Kampionëve nga televizioni”. Ibra dështoi të shënojë në ndeshjen e fundit, ku skuadra e tij La Galaxy u mposht 3 me 2 ndaj Houston Dynamo. Klikoni mbi foton poshtë dhe shikoni karikaturën e mrrekullueshme që pushtoi botën ku shihen Ibra dhe Messi duke shikuar finalen në Tv.

Post Author: inf