Kejvina ia bën 8 me 2 – Me mua ngadalë o Arian Çani, nuk jam nga ato femra që mendon ti…

Ai është ndër moderatorët shqiptarë më pa komplekse. Bëhet fjalë për Arian Çanin i cili nuk i ka kursyer ngacmimet, por edhe puthjet për të ftuarat e tij në emision që ai drejton, “Zonë e Lirë”. I ftuar sot në “Xing me Ermalin” ai ka tentuar të puthë në buzë velinën e emisionit Kejvina Kthella, por ajo është shmangur duke lëvizur mënjanë kokën. Çani: E shikon, e pe që e hoqi buzën? Tentova, por ajo iku. S’ka faj është ose babai, ose vëllai ose çuni xhaxhait…
Kthella: Ose jam thjeshtë unë që nuk dua… Çani: Mund të jetë edhe kjo që nuk do, por kjo është pak e besueshme. Ishte test. Klikoni mbi foto dhe shikoni VIDEON ↓

Post Author: inf