Legjenda e futbollit po lufton me jetën – Cristiano Ronaldo mes lotësh i uron shërim babait të dytë !

E gjithë bota e futbollit është në ankth për gjendjen shëndetësore të Aleks Ferguson. Trajneri skocez iu nënshtrua mbrëmjen e djeshme një operacioni në kokë mbrëmjen për shkak se pati një hemorragji cerebrale. Natyrisht që në këto momente të vështira që ai po kalon, nuk mund të mungonte pa iu gjendur pranë ylli portugez, Cristiano Ronaldo. Ronaldo është zbuluar si talanet pikërisht nga Ferguson dhe shpesh ka deklaruar se e ka si baba. Në “Instagram” sulmuesi i Realit ka bërë këtë postim: Mendimet dhe lutjet e mia tani janë vetëm janë për ty, miku im i dashur. Qëndro i fortë, shef!” Videon dhe pamjet i gjeni në lidhjen blu – Prekëse !

Post Author: inf