Ronela shpërthen në ulërima live – Mos të lutem se u dhj*va…

Ajo bëri bujë me këngën dhe klipin e fundit të publikuar, i cili pa dyshim ishte një sukses. Por teksa në videon e fundit shfaqet si një femër tepër e fortë dhe e fuqishme, si një kafshë, Ronela Hajati nuk është aspak siç duket. Ajo i ka shumë frikë qentë e mëdhenj dhe i është dashur të përballet me frikën e saj, teksa ka qenë e ftuar tek Roza Lati. Roza, e cila njihet si një dashamirëse e kafshëve, i ka sjellë në emision Ronelës qenin e saj, Sashën dhe një qen tjetër, nën shoqërinë e një veterineri. Ndërkohë, Ronela rri pa lëvizur dhe bëhet ujë në djersë. Ajo dëgjohet teksa thotë gjatë gjithë kohës “Të lutem, hiqe”, e në përfundim e pranon “U dhjeva në brekë”. Videon e gjeni në linkun poshtë – me lot…

Post Author: inf