Shpërthen Basha nuk zhduk veten për çmenduritë e tua – Sali Berisha dhe Ilir Meta kokat e krimit në vend, kërkoj bashkpunim me qeverinë Rama !

Një situatë aspak e qetë brenda mureve të selisë së demokratëve. Lulzim Basha nuk e ka mendjen për të bërë opozitë dhe për të fituar votat e shqiptarëve kundër qeverisë Rama. Ai është i zënë ngushtë nga zullumet e Sali Berishës dhe bahskëpunëtorit të tij Ilir Meta. Sipas burimeve të Pamfleti.net, mes kryetarit të PD, Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha ka plasur një luftë e ashpër për mbijetesë. Mësohet se Lulzim Basha, i ka ka bërë të qartë Sali Berishës se nuk do të bëhet kurban për të shpëtuar lëkurën e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit. Klikoni mbi foto dhe automatikisht ju shfaqqen detajet bombastike.

Post Author: inf