Harroni fustanin rrjet për të cilin foli e gjith bota – shihni si ka dalë këtë herë Bleona Qereti

Këngëtarja Bleona Qereti së fundmi shokoi botën me veshjen e saj gjatë parakalimit në tapetin e kuq të vipave në Los Angeles, pas ndarjes së çmimeve Oscar. Ajo u shfaq me një fustan rrjet që i zbulonte gjoksin, gjë që tërhoqi jo vetëm vëmendjen e mediave shqiptare, por edhe atyre të huaja. Për këto të fundit, këngëtarja tregoi se veshja e saj kishte një shpjegim, pasi sipas Bleonës, ajo kishte menduar të theksonte më shumë standartet e dyfishta në shoqëri. Mirëpo harrojeni ç’keni parë në tapetin e kuq. Bleona i ka lënë të gjithë pa fjalë me veshjen e re, me të cilën do të paraqitet në klipin e radhës. detajet, fotot dhe pamjet i gjeni në linkun blu.

Post Author: inf