Bomba atomike e Puttin – Rusja nuk njeh limite kudo që shkel djeg, e përzgjedhura e…

Bomba atomike e Puttin – Rusja nuk njeh limite kudo që shkel djeg, e përzgjedhura e…Kim Kardashiani rus rikthehet edhe një herë që të trondisë mediat rozë me forma te saj bombastike. Bëhet fjalë për bukuroshen Anastasia Kvitko, e cila vazhdon të konfirmojë se është një nga femrat më të bukura dhe më seksi në botë, madje duke lënë pas shpine edhe fenomenin ndërkombëtar Kim Kardashian. Anatstasia është vetëm 22 vjeç dhe me këtë fotografi të fundit, duke t se ka vendosur të çmendë të gjithë fansat e saj. Fotot tjera të zjarta mund ti shikoni në hapsirën poshtë – kujdess ajo rrezikon rëndë shikimin tuaj.

Post Author: inf