Enca ofendon rëndë djemt shqiptarë ! Nuk dinë tja lypin një vajze dhe janë të paaftë…

Këngëtarja ka shpërhyer kundër meshkujve shqiptar. Enca Haxhia në një prej publikimeve të saj ka vënë në dukje një fenomen të meshkujve shqiptarë. Enca ka shpërthyer në të shara kundër gjithë djemve shqiptar. Ajo ka bërë një postim në Instastory, ku ka shkruar: “ Ishte një çun babi rrotk*ri që i shkonte një goce nga mbrapa për muaaaaaj të tërë…por kjo goca nuk ja vari kurrë.. dhe ky çuni tha që ajo është lezbike. #CunatShqiptar #CuniBabit #Kardit”, ka përfunduar ajo. Kaq të revoltuar nuk e kishim parë këngëtaren e hitit ‘Dua’. Detajet dhe provokimin e saj e keni në foton poshtë.

Post Author: inf