Futbollistët nuk dinë t’i kënaqin femrat në shtrat – Ato kanë mendjen te pincetat… Erjona Sulejmani godet sërsih tani në krahët e këtij sportisti !

Lajmi i ndarjes së futbollistit të famshëm Blerim Xhemaili me bashkëshorten e tij Erjona Sulejmani, u bë një nga ngjarjet më të komentuara të showbizit. Ish-bashkëshortja e tij i habiti të gjithë me deklaratën e bujshme se meshkujt futbollistë nuk janë të mirë në shtrat dhe çdo grua futbollisti është e pakënaqur. Mirëpo disa kohë pas ndarjes, Erjona duket se ka nisur një lidhje të re. Gjatë emisionit sportiv italian ‘Tiki- Taka’, gazetarët kanë zbuluar se ajo ka nisur një marrëdhënie me basketbollistin 26 vjeçar, Alessandro Gentile. Detaje të tjera të lidhjes së tyre mbeten të pazbuluara, megjithatë ende nuk është marrë një konfirmim nga çifti për këtë marrëdhënie mes tyre. Kliko mbi foto dhe automatikisht ju shfaqen pamjet e zjarrta të tyre duke u…

Post Author: inf