Kjo është ora 800 mijë dollarrëshe e miljarderit shqiptar !

Kjo është ora 800 mijë dollarrëshe e miljarderit shqiptar ! Ai është një nga aktorët më të pëlqyer shqiptar, shkruan GazetaBlic.Flasim për aktorin me famë botërore, Blerim Destani i cili njihet për jetën luksoze që bën.Përveç makinave luksoze, ai duket se është shumë i fiksuar pas orave të shtrenjta të cilat kapin shifra marramendëse. Ai gjithmonë është në hap me trendet e fundit të aksesorëve, në veçanti orave.“Richard Mille” është marka e orës cila kushton hiç më pak se 800 mijë euro. Klikoni mbi foto dhe shikoni çmimin e frikshëm !

Post Author: inf