Ministres i dalin tangat teksa ulet për të nënshkruar – fotoja po bën xhirron e botës !

Shqipëria ka mjaft politikane të bukura, por vendi që mbahet për politikanet më seksi është Italia e Brazili. Në rastet kur shikojmë vajzat e showbizit, përfshirë edhe prezantueset, që t’ju dalin mbathjet, reçipetat apo pjesët intime, qeshim dhe nuk është se na bën shumë përshtypje, por çfarë do të mendonit për një politikane, të cilës i dalin tangat? Një foto e tillë po bën xhiron e rrjetit dhe po kthehet në virale. Bëhet fjalë për ministren italiane të Reformës, Maria Elena Boschi. Në rrjet po qarkullon një foto e saj me tanga në kurriz. Të gjithë e kanë kritikuar, por si qëndron e vërteta pas kësaj fotoje? Ajo ka rënë pre e photoshop-it. Vetë ministrja komentohet shpesh në mediat italiane për sharmin e saj. Kliko mbi foto dhe automatikisht ju shfaqen pamjet – Kujdess !

Post Author: inf