Pasi tronditi rrjetin me fotot e zjarrta pak para aktit – Genta tërhiqet dhe fshin fotot !

Edhe pse kanë kaluar shumë vite qëkur se ajo konkuronte në Big Brother, emri i saj ende lakohet në media. Shkak për këtë është edhe instagrami apo rrjetet sociale, ku Genta Gjalpi është shumë aktive. Fotot që ajo poston shpesh ngjallin shumë debat, dhe e kanë bërë Gentët të vihet në shënjestrën e mediave rozë. Së fundmi, disa foto postuar në një dhomë hoteli, me shtratin mbuluar me trëndafila kanë shkaktuar shumë komente në profilin e saj. Fansat e akuzonin se fotot ishin para seksit, dhe kështu Genta u detyrua t’i fshinte ato nga Instagrami. Mirëpo përpos kësaj ajo u ka komunikuar ndjekësve, se do mbyllte të gjitha rrjetet sociale pasi vuante nga ankthi. Hapeni lidhjen dhe shikoni fotot e zjarrta që e detyruan gentën të heq dorë.

Post Author: inf