U vesh aq ngushtë, saqë nxori gjithë asetet sheshit, gjoksi për pak nuk i shpërtheu…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj ka marrë pjesë natën e mbrëmshme në emisionin për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan”. Aty ajo është argëtuar me fëmijët inteligjent dhe të dashur të këtij emisioni, i cili drejtohet nga prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu. Por ajo që bënë më së shumti përshtypje në këtë paraqitje të Albëries është veshja e saj. Atë e shohim të veshur me një fund shumë të ngushtë ngjyrë të bardh të kombinuar me një këmishë. “Mbreme mora kënaqesi pa fund” kishte shkruar Albëria në imazhet e publikuara nga vet ajo. Hepni lidhjen posht dhe automatikisht ju shfaqen pamjet e zjarrta.

Post Author: inf