Prezantuesja e njohur e Euro-Vision flirton me Eugentin, ja kërkon troç…

Mbrëmë ishte një natë e paharrueshme për të gjithë shqiptarët pasi pas 3 vitesh mungesë, Eugent Bushpepa e çoi Shqipërinë në finalen e madhe të Eurovision që do mbahet më 22 maj. Bushpepa arriti të sigurojë votat me performancën e tij eletrizuese që e duartrokiti i gjithë publiku. Pas performancës, ra shumë në sy flirtimi i prezantueses së Eurovision, Filomena Cautela me Eugentin. Ajo i tha këngëtarit shqiptar se i pëlqen shumë tatuazhet e tij dhe i kërkoi të bënte tatuazh emrin e saj. Kliko mbi foto dhe shikoni pamjet esklzluzive.

Post Author: inf