Shqipëria kualifikohet në Finalen e Eurosong – Eugenti na bëri krenarë !

Shqipëria kualifikohet në Finalen e Eurosong – Eugenti na bëri krenarë ! Pas një suksesi të padiskutueshëm, Eugent Bushpepa mundi të fitonte vendin në finale. Performanca e tij elektrizuese ka fituar zemrat e teleshikuesve. Kënga ‘Mall’ do të konkurojë dhe në natë finale, me shpresën se do të renditet ndër këngët më të vlerësuara. Eugenti u rendit i teti në kualifikimin për në finale. Shikoni performancën fantastike dhe momentin e kualifikimit në videon poshtë. Emocione pafund !

Post Author: inf