Luana Vjollca do ju bëj të flisni me veten – Fotot e fundit nuk i lën vend imagjinatës !

Moderatorja Luana Vjollca sapo ndezi rrjetin me publikimin e saj më të fundit. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet me një fustan me ngjyra verore, i cili i nxjerr në pah anën e saj më të mirë femërore. Të menjëhershme kanë qenë reagimet e fansave që shprehën adhurimin për Luanën. Kohët e fundit Luana u përfol se do të rikthehet me një nga pasionet e saj më të mëdha, muzikën. Habia më e madhë ishte se Luan do të vijë në bashkëpunim me këngëtarin Bujar Qamili. Foot supperseksi dhe të zjarrta i gjeni në linkun poshtë.

Post Author: inf