E pabesueshme kopeja e getopardëve sulmon familjen – Pamje të frikshme VIDEO

E pabesueshme kopeja e getopardëve sulmon familjen – Pamje të frikshme VIDEO. Kjo video po bën xhiron e rrjetit. Ajo tregon momentin kur një familje del nga makina në një park safari në Holandë për të bërë foto. Por disa getopardë nisin t’i ndjekin. Familja duhet të nxitojë për të hyrë sa më shpejt në makinë Nuk mund te shpjegohet se si ato nuk e kane sulmuar nenen me femije por kjo gje eshte me te vertete e pabesueshme. Kujtojme qe 100% te rasteve te tilla kane perfunduar ne fatalitet sidomos kur kafshet jane ne kope. Hape foton dhe automatikisht ju shfaqet VIDEO ↓

Post Author: inf