Edhe Ronela Hajati si Enca skena të zjarrta në klipin e ri me modelin e njohur…

Ronela Hajati është artiste shumë e pëlqyer shqiptare. Ka pak kohë prej kur Ronela ka publikuar këngën e re me titull “Maje Men”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Në këtë videoklip, ajo vjen shumë më ndryshe prej herave tjera, por si çdo herë ka guxuar të eksperimentojë në stil. Në një prej skenave, këngëtarja ka ngjashmëri me elementet që përdorën yjet në paraqitjet e tyre gjatë ceremonisë më të njohur në fushën e modës “Met Gala”. Me një kurorë në kokë dhe e veshur me një kostum prej rrjete, Ronela ka shkruar “Met Gala ne liqen… Klipi i saj mori kritika të shumta dhe u krahasua me atë të Encës për shkak të përmbajtjeve romantike. Klikoni mbi foto dhe automatikisht ju shfaqen pamjet e zjarrta.

Post Author: inf