Nëna e Klaudia Pepës ofendon shqiptarët – Injorantë të pagdhendur, ajo nuk u rrëzua nga shkallët…

Disa ditë më parë video ku Klaudia Pepa rrëzohej nga shkallët bëri xhiron e rrjetit. Balerina po bënte një kërcim sensual, por në një moment i rrëshkiti këmba dhe u rrëzua. Këtë video Klaudia e publikoi vetë në Instagramin e saj, duke shkaktuar të qeshura të mëdha tek publiku. Mirëpo kishte dhe nga ata persona që u tallën në komente me të. Por ishte mamaja e Klaudias ajo që është marrë personalisht me secilin prej tyre. Ajo ja mbylli gojën të gjithëve, duke i kthyer përgjigje çdo komentuesi, siç e shikoni ne fotot me poshtë. Klikoni mbi foto dhe shikoni videon e plotë dhe të zjarrtë ku ajo u rrëzua.

Post Author: inf