E kush do ta besonte – Sabri Fejzullahu lëvizje supperseksi me kolegen e tij në Dance With Me VIDEO

E kush do ta besonte – Sabri Fejzullahu lëvizje supperseksi me kolegen e tij në Dance With Me VIDEO. Këngëtari i njohur kosovar Sabri Fejzullahu nuk njeh limite në moshë. Performanca e tij me balerinën superseksi i la të gjith të shtangur në spektaklin e madh Dance with me Albania. Sabriu protagonisti kryesor në vallzimin e zjarrtë i ngriti temperaturat në skenë pas disa lëvizjeve erotike me kolegen e tij. Notat e jurisë ishin maksimale dhe vallzimi i tij mori vlersime shumë pozitive. Publiku nuk ndaleh dot me ovacione dhe duartrokitje për njeriun e madh të muzikës shqiptare. Kliko mbi foto dhe automatikisht ju shfaqet VIDEO ↓

Post Author: inf