I provokoi fansat me videon në shkallë – Vërshuan komentet jepi një të q*** në shkallë, reagimi i saj tronditi…

I provokoi fansat me videon në shkallë – Vërshuan komentet jepi një të q*** në shkallë, reagimi i saj tronditi…Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa e cila gjithashtu na ka bere krenarë jashte vendit, me talentin e saj ku po shkelqen ne Itali, nuk nguron qe levizjet dhe kercimet e saj provokuese ti ndaje ne rrjetet sociale si pjese e punes qe ka. Por sigurisht qe kritikat e thumbimet nuk i mungojne nga fansat qe e ndjekin. Këtë herë, duket se Klaudia është irrituar keqazi. Vështirë se kemi parë përgjigje kaq të tensionuara nga ajo më parë. Kliko mbi foton poshtë dhe lexo komentet bombastike.

Post Author: inf