Ky është rreperi shqiptar që pi hashash dhe bën rrep në burgun britanik ! Mediat britanike i dedikojnë një shkrim !

“Ai e bëri emrin e tij në internet duke krijuar një faqe të famshme në Facebook për të ndihmuar shokët e tij të vidhnin ilegalisht në Britani të Madhe. Por pasi u dërgua në burg për akuzat për droge, shqiptari Fari Lleshi vazhdon te jete aktiv ne rrjetet sociale per jeten e tij ne qeline e burgut. Keshtu shkruan Daily Mail ne nje shkrim me personazh nje reper shqiptar. Në të vërtetë, pamjet teksa pi marijuhane, përplasja dhe madje kërcënimet janë postuar rregullisht në faqet e tij të Facebook dhe Instagram. Fari Lleshi i njohur me pseudonimin ‘2Gunz’, vuan dënimin në një burg të Britanisë, i denuar me tre vite burg për trafik droge. Hapeni linkun poshtë dhe njihuni me bossin shqiptar.

Post Author: inf