Noizy para dhe pas kredisë – Fotot që po bëjn namin në Rrjet !

Reperi Noizy është një nga më të preferuarit për publiku shqiptar. Që prej nisjes së rrugëtimit të tij në muzikë, Noizy bëri me vete shumë fansa. Ai ka ndarë në rrjetet soaciale disa foto ku tregojnë ndryshimin e tij ndër vite. Nga koha kur ai ishte në fillimet e tij dhe tashmë që mban tufat e parave në tabaka argjendi kanë kaluar plot 10 vite. Hapeni lidhjen e kaltër dhe shikoni Fotot ↓ Me lott

Post Author: inf