Skandaloze – Rita Ora deklaron hapur se është biseksuale !

Pak kohë pas publimit të këngës së saj të re “LGBT Anthem’ Girls”, Rita Ora ka zbuluar se është biseksuale. Këngëtarja 27 vjeçare ka treguar se në të kaluarën ka patur eksperienca dhe me meshkuj dhe me femra. Ndërkohë që ndjekësit në rrjetet sociale e kanë përgëzuar Ritën për singëllin dedikuar komunitetit të LGBTI, ylli shqiptar tha se fraza e tekstit “Unë dua vetëm të puth vajza” ishte më e sinqerta që ka përdorur ndonjëherë në një këngë. Kënga është shkruar 2 vite më parë nga Rita Ora, sëbashku me Cardi B, Charli XCX dhe Bebe Rexha. “Jam biseksuale 50/50 dhe nuk do ta fsheh. Nuk po fsheh çfarë jam apo kush jam,” u shpreh Rita Ora për revistën “People”. Intervistën e plotë mund ta shikoni poshtë.

Post Author: inf