Dukej shume thjesht por çmimi i grimit te saj ka kushtuar aq shume sa qe…

Të shtunën bëri bujë të madhe martesa e Princit Harry me aktoren amerikane, Meghan Markle në një ceremoni në Kështjellën Windsor. Kjo ngase aktorja e njohur, në ditën më të rëndësishme të saj ishte shfaqur mjaft natyrale gjë që u bë temë diskutimi anembanë. Madje, ajo zgjoi ‘konflikt’ edhe ndërmjet shqiptareve duke bërë të komentohet se a duhet të duket kështu në martesë? Edhe pse shihej se nuk ka shpenzuar shumë para në dukjen, Meghan kishte shpenzuar mbi 18 mijë dollarë vetëm në grimin dhe flokët e saj, shkruan lajmi.net. Sipas revistës “Vogue”, për veshjet e shoqëruesve të nuses e dhëndrit janë shpenzuar afër 30 mijë dollarë, ndërsa muaji i mjaltit çiftit do t’i kushtojë 221,172 mijë dollarë.

Post Author: inf