Gangsterja nga Elbasani provokon fansat në trafik – del vetem me…

Duke i dhënë makinës me të brendëshme, “gangsteria nga Elbasani” i çmendi fansat. E njohur si Ajo po merr pjesë në “Mis Univers’ dhe sigurisht fotot e saj provokuese nuk kalojnë pa u komentuar. Trejsi Sejdini njihet ndryshe edhe si “gangsterja nga Elbasanit” dhe është një nga femrat më të përfolura të showbizz-it. Së fundmi modelja ka punlikuar veten duke i dhënë makinës. Por një detaj ndryshe i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Ajo ëshët shfaqur duke i dhënë një mjeti vetëm me të brendshme. Ndërsa drejton makinën ajo fokuson në kamer hiret e saj seksi.

Post Author: inf